Cały tydzień w świetlicy szkolnej był poświęcony obchodom Dnia Ziemi. Na zajęciach dzieci wykonywały różne prace plastyczno-techniczne, rozwiązywali zagadki oraz krzyżówki. Każdy z uczestników świetlicy zdaje sobie sprawę, że wszyscy musimy dbać o środowisko, aby można szczęśliwie i bezpiecznie żyć na naszej planecie Ziemi.
Zajęcia świetlicowe 22.04-26.04.2024
- Nadrzędna kategoria: Świetlica
- Kategoria: Wydarzenia świetlicowe
- Odsłony: 433
