Cały tydzień w świetlicy szkolnej był poświęcony obchodom Dnia Ziemi. Na zajęciach dzieci wykonywały różne prace plastyczno-techniczne, rozwiązywali zagadki oraz krzyżówki. Każdy z uczestników świetlicy zdaje sobie sprawę, że wszyscy musimy dbać o środowisko, aby można szczęśliwie i bezpiecznie żyć na naszej planecie Ziemi.