Podczas zajęć na świetlicy próbowaliśmy przywołać wiosnę i prawie nam się to udało, chociaż na chwilkę 😊
A oto co udało nam się stworzyć 
 
"Wiosna"
 
Przyszła do nas wczesną porą 
I rzuciła tutaj wkoło 
Krokusami, narcyzami
Robiąc barwną łąkę małą 
 
Razem z nami zanuciła
I słoneczko obudziła 
Wszyscy pięknie Uśmiechnięci 
I radością ogarnięci 
 
Wiosna, Wiosna ach to Ty
Z Tobą szybciej płyną dni
Z Tobą wszystko jest jaśniejsze 
Takie piękne, radośniejsze 
 
Więc Ci pięknie dziękujemy 
Twą obecność świętujemy 
Z Tobą słonko, z Tobą sny
Najpiękniejsze ach to Ty !!
 
 
 
Autorzy:
Oliwia Pietryja, Emilia Bigaj, Lena Musialik