Podczas zajęć na świetlicy próbowaliśmy przywołać wiosnę i prawie nam się to udało, chociaż na chwilkę 😊
A oto co udało nam się stworzyć
"Wiosna"
Przyszła do nas wczesną porą
I rzuciła tutaj wkoło
Krokusami, narcyzami
Robiąc barwną łąkę małą
Razem z nami zanuciła
I słoneczko obudziła
Wszyscy pięknie Uśmiechnięci
I radością ogarnięci
Wiosna, Wiosna ach to Ty
Z Tobą szybciej płyną dni
Z Tobą wszystko jest jaśniejsze
Takie piękne, radośniejsze
Więc Ci pięknie dziękujemy
Twą obecność świętujemy
Z Tobą słonko, z Tobą sny
Najpiękniejsze ach to Ty !!
Autorzy:
Oliwia Pietryja, Emilia Bigaj, Lena Musialik
