W ramach zajęć na świetlicy  - Wierszowanki rymowanki ,wspólnymi siłami z okazji Dnia Kobiet powstał ten oto wierszyk:)
A korzystając z okazji życzymy wszystkim Paniom samych pięknych chwil⚘️⚘️🌷🌷
 
Dzień Kobiet
 
8 marca
Święto Kobiet
Proszę wyobrazić sobie
Że w to Święto w tle z Paniami
Biegną chłopcy z kwiatuszkami
 
Chłopcy Biegną z serduszkami
Prezentami, całuskami 
Żeby wręczyć je dziewczynkom
Z małą taką słodką minką 
 
A dziewczyny już się cieszą 
Że chłopacy do nich spieszą 
A dziewczyny się już śmieją 
Że chłopacy do nich wieją 
 
 
Wtem dziewczynki już dziękują 
Że chłopacy coś tam knują 
Wszystkich pięknie dziękujemy 
I serduszka darujemy❤❤❤
 
 
 
Autorzy : Pani Oliwka, Ola Tomczyk, Emilka, Natasza Hyla