Zajęcia muzyczno - teatralne to odkrywanie umiejętności, talentów i wielokierunkowego rozwoju dziecka. Powstała w trakcie trwania innowacji pedagogicznej  grupa TANTEA to nie tylko ciekawa, atrakcyjna zabawa ale wzajemne współdziałanie i wszechstronny rozwój dzieci przebywających w świetlicy szkolnej. Mamy za sobą występ zorganizowany nie tylko dla uczniów świetlicy ale też dla przedszkolaków z naszych oddziałów przedszkolnych. Obchodzone święto Niepodległości to doskonała lekcjia historii. Uczniowie czytali dzieciom legendy "O Smoku wawelskim" i "Legendę o Lechu, Czechu i Rusie" z wykorzystaniem ilustracji. Dodatkowo wszystko ubarwione zostało tańcem z flagami do utworu Krzesimira Dębskiego "Jazda szarży konnej" fragment do filmu "Potop". Filmik można obejrzeć klikając w link: https://youtu.be/1psQiTQhAFk.