Dnia 08 listopada 2023 r. odbyło się spotkanie klasowe, które wspólnie z uczniami nazwaliśmy "Dniem Przyjaciela". Uczniowie klasy IV a, wraz z wychowawcą klasy- Klaudią Markot-Fedeczko wspólnie wybrali film, po którym rozmawiali na temat przyjaźni i bycia dobrym i uczynnym człowiekiem.

Spotkanie miało na celu zintegrowanie klasy, pogłębienie dobrych relacji i przeciwdziałanie tym złym.

        W naszej szkole nauczyciele i wychowawcy często poszukują sposobów, metod i narzędzi pozwalających skutecznie zintegrować klasę. Czy wystarczy: znać super zabawy z efektem wow, mieć nowoczesne pomoce, aby odnieść sukces na polu integrowania naszych uczniów? Czy może jest coś jeszcze? Warto zapytać o to najważniejsze osoby-uczniów.

Uczniowie podczas seansu nauczyli się dzielić, wzajemnie szanować i być dla sienie uprzejmym. Zamówiona pizza i wspólne pieczenie gofrów doskonale wpisało się w charakter "imprezy klasowej".

"Dzień Przyjaciela" będzie organizowany w naszych klasach cyklicznie. Dzięki temu będziemy propagować takie uczucia jak: życzliwość, empatia i szacunek dla drugiego człowieka.