Podczas pobytu w świetlicy szkolnej uczniowie Alan i Samuel przygotowali album fotograficzny – jak spędzam wolny czas z kolegą. Efekty uwiecznione zostały na zdjęciach. Wspólny album został wysłany na konkurs organizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Gliwicach pod hasłem “Przyjaciel i ja – zabawa na 102”. 

Gratulujemy udziału!!!