Dnia 13.12.2022r. na terenie szkoły odbyło się spotkanie autorskie z panią Martyną Pawłowską-Dymek autorką cyklu książek młodzieżowych "Wszyscy mamy źle w głowach". Autorka pisze id lat powieści, bajki, opowiadania i wiersze. Uczestnicy spotkania mieli okazję usłyszeć interesującą opowieść o twórczości i pasji do pisania. Zadawać pytania związane z początkowymi momentami twórczych zmagań, z zainteresowaniem pisarki muzyką i fotomodeliingiem. To właśnie wiedzą zdobyta w czasie rozwijania pasji pozwoliła autorce w wiarygodny sposób opisywać realia środowisk artystycznych i grup muzycznych. Spotkania tego typu są cenną lekcją dla młodzieży, pokazują jak ważna w osiągnięciu celu jest determinacja i umiejętność pogodzenia życia rodzinnego z własnymi zainteresowaniami.






