„Szkolny mistrz pięknego czytania”, to hasło, pod jakim zorganizowany był międzyklasowy konkurs  dla klas III – IV.

Szkolnymi mistrzami pięknego czytania zostali:

I m.   Szymon Mazur   kl. IV

II m.   Dominik Rosół   kl. IV

III m.   Amelia Mól   kl. III

III m. Jakub Stańczyk   kl. III

 

LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!