Uczniowie naszej szkoły systematycznie, już od kilku lat biorą udział w  Miejskim Konkursie Plastycznym pod hasłem:

„Mój pomysł na zakładkę do książki”

 organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Dąbrowie Górniczej. Zgodnie więc z tradycją w tym roku szkolnym również zgłosiliśmy swój udział.  Ciekawie wykonane prace zostały docenione przez konkursowe jury i tak:

II miejsce – Amelia Mól

III miejsce – Grzegorz Zub

Wyróżnienie – Iga Żmuda

Wyróżnienie - Wiktoria Liszka

 

WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUEMY!!!