Uczniowie naszej szkoły systematycznie, już od kilku lat biorą udział w Miejskim Konkursie Plastycznym pod hasłem:
„Mój pomysł na zakładkę do książki”
organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Dąbrowie Górniczej. Zgodnie więc z tradycją w tym roku szkolnym również zgłosiliśmy swój udział. Ciekawie wykonane prace zostały docenione przez konkursowe jury i tak:
II miejsce – Amelia Mól
III miejsce – Grzegorz Zub
Wyróżnienie – Iga Żmuda
Wyróżnienie - Wiktoria Liszka
WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUEMY!!!


