W minionym tygodniu w ramach zajęć świetlicowych uczniowie rozwiązywali krzyżówki, rebusy, zagadki tematyczne związane z wiosną. Odbywały się również zajęcia plastyczno-techniczne oraz gry i zabawy świetlicowe.