W ramach zajęć na świetlicy - Wierszowanki rymowanki ,wspólnymi siłami z okazji Dnia Kobiet powstał ten oto wierszyk:)
A korzystając z okazji życzymy wszystkim Paniom samych pięknych chwil⚘️⚘️🌷🌷
Dzień Kobiet
8 marca
Święto Kobiet
Proszę wyobrazić sobie
Że w to Święto w tle z Paniami
Biegną chłopcy z kwiatuszkami
Chłopcy Biegną z serduszkami
Prezentami, całuskami
Żeby wręczyć je dziewczynkom
Z małą taką słodką minką
A dziewczyny już się cieszą
Że chłopacy do nich spieszą
A dziewczyny się już śmieją
Że chłopacy do nich wieją
Wtem dziewczynki już dziękują
Że chłopacy coś tam knują
Wszystkich pięknie dziękujemy
I serduszka darujemy❤❤❤
Autorzy : Pani Oliwka, Ola Tomczyk, Emilka, Natasza Hyla