PROJEKT BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE 2023- WŁĄCZ HISTORIĘ

- ZOSTAŁ ZREALIZOWANY!!!

Założenia oraz cele projektu zostały zrealizowane. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli wzorowo wypełnili powierzone im zadania. Listy, laurki oraz symbole, dedykowane Powstańcom Warszawskim, wykonane przez uczniów zostaną zaprezentowane podczas akademii z okazji Święta Niepodległości.

Chociaż od tego wydarzenia upłynęło 79 lat, pamiętajmy, że warszawiacy kochali swoją Ojczyznę. Przez 63 dni walczyli i umierali dla Niej, wierząc, że odrodzi się jak Feniks z popiołu.

Dziś żyjemy w wolnym kraju - Rzeczpospolitej Polskiej. Dbajmy o tą wolność i pielęgnujmy jak COŚ niezwykle cennego. Powstańcom zaś, dedykujmy co roku piękne laurki i życzenia.

Koordynator- Olga Lipecka