Laureatami Szkolnego Konkursu Czytelniczego pod hasłem "Z Janem Brzechwą na wesoło" zostali:I m - Alan Chmielowiec II m - Piotr Łydek III m - Dominika Łydek L Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!