„Wiersze Juliana Tuwima, uczą i bawią” – pod takim hasłem zorganizowany był w naszej szkole konkurs czytelniczo – plastyczny dla klas I i II. Konkurs składał się z dwóch etapów.
- I etap – zadaniem uczniów było narysowanie ilustracji do wybranego wiersza J. Tuwima
- II etap – udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe dotyczące wybranych wierszy.
Każda prawidłowa odpowiedź punktowana była 1 pkt.
Konkurs zaliczony był tylko wtedy, gdy uczestnik wykonał obydwa zadania.
LAUREATAMI konkursu pod hasłem: „Wiersze J. Tuwima uczą i bawią „ zostali:
I m. - Mikołaj Wilk klasa I
II m. - Hania Szczęsna klasa I
III m. - Sara Bysiec klasa II
LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!

