„Wiersze Juliana Tuwima, uczą i bawią” – pod takim hasłem zorganizowany był w naszej szkole konkurs czytelniczo – plastyczny dla klas I i II.  Konkurs składał się z dwóch etapów.

- I etap – zadaniem uczniów było narysowanie ilustracji do wybranego wiersza J. Tuwima

- II etap – udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe dotyczące wybranych wierszy.

 Każda prawidłowa odpowiedź punktowana była 1 pkt.

Konkurs  zaliczony był tylko wtedy, gdy uczestnik wykonał obydwa zadania.

LAUREATAMI konkursu pod hasłem: „Wiersze J. Tuwima uczą i bawią „ zostali:

I m.   -   Mikołaj Wilk klasa I

II m.   -   Hania Szczęsna klasa I

III m.   -   Sara Bysiec klasa II

 

LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!