„Szkolny mistrz pięknego czytania”, to hasło, pod jakim zorganizowany był międzyklasowy konkurs dla klas III – IV.
Szkolnymi mistrzami pięknego czytania zostali:
I m. Szymon Mazur kl. IV
II m. Dominik Rosół kl. IV
III m. Amelia Mól kl. III
III m. Jakub Stańczyk kl. III
LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!



