Miło nam bardzo, że nasi uczniowie swój wolny czas na przerwach lubią spędzać w bibliotece szkolnej. Chwila wyciszenia w towarzystwie książki lub czasopisma, z dala od zgiełku korytarzy szkolnych. W Światowym Dniu Bajek również odwiedziły bibliotekę bajkowe postacie.


