W dniu 11 czerwca 2019roku gościliśmy w naszej szkole panią Joannę Piotrowską. Przeprowadziła  ona dla klasy VI - VIII spotkanie na temat zdrowego stylu życia. Łącząc elementy zdrowego odżywiania z uprawianiem sportu, ciekawie zachęcała młodzież do bardziej świadomego dbania o własne ciało. Omawiając piramidę zdrowego odżywiania zwróciła uwagę na to, co i w jakich proporcjach powinniśmy jeść aby nasz organizm jak najdłużej pozostał w dobrej kondycji. Uczniowie dowiedzieli się jak dużą wartość ma woda i ile powinniśmy jej wypijać. , Pani Asia, zwracała  również  uwagę na aktywność fizyczną oraz na to, jak przekłada się ona na spalanie naszych kalorii. Aerobik, jazda na rowerze, wolne pływanie, wolny bieg czy chodzenie są równie ważne jak zdrowe odżywianie i ściśle łączą się ze sobą.
      Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusji i chętnie wypowiadali się na temat swojej diety.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com