„Serca dla kobiet”

Dzień Kobiet w naszej szkole

        Pod takim hasłem, 8 marca bieżącego roku odbyła się w szkole akademia, w ramach której uczniowie podziękowali  nauczycielom i  pracownicom obsługi  za codzienną pracę  a swoim koleżankom za życzliwość. Tematyczną, niepozbawioną elementów szkolnego humoru, inscenizację przedstawili członkowie koła artystycznego z klas V i VI. Każda obecna na sali Pani otrzymała, oprócz życzeń, symbolicznego tulipana.

Po zakończeniu oficjalnej uroczystości, uczniowie rozeszli się do klas, gdzie odbyły się konkursy klasowe połączone z poczęstunkiem.

      Członkowie koła artystycznego, na zaproszenie kierownictwa Świetlicy Środowiskowej Kuźniczka Nowa, przedstawili  przygotowany program artystyczny na uroczystości  z okazji Dnia Kobiet dla społeczności lokalnej. Występ był udany, a obecne w Świetlicy Panie nagrodziły młodych aktorów gromkimi brawami.

      Opiekunki  szkolnego koła artystycznego pragną tą drogą podziękować rodzicom występujących uczniów za zaangażowanie i zapewnienie bezpiecznego transportu dzieci  na występ w świetlicy środowiskowej.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com