Znalezione obrazy dla zapytania dzień babci i dziadkaMimo, że styczeń jest zimnym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są także dwa dni, jedyne dwa dni w  roku, kiedy  każdemu  robi się cieplej na  sercu, bo  to święto naszych  kochanych  babć i dziadków. Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Babcie i dziadkowie bardzo licznie przybywają na uroczystość.

 Dzień 22 stycznia 2019 roku był niezwykły, nie tylko dla uczniów edukacji zintegrowanej, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, łez – wzruszeń i radości. Ta wspaniała uroczystość odbyła się w Świetlicy Środowiskowej w Okradzionowie. W pięknie udekorowanej sali świetlicowej uczniowie klasy I, II i III wraz z nauczycielami: p. Iloną Wolny, p. Barbarą Klimczyk i p. Aleksandrą Mól przygotowali piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane z tymże świętem.  W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Babcie i dziadkowie byli dumni ze swoich wnucząt.

     Na zakończenie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, które same wykonały. Były to piękne laurki z życzeniami.

     Rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek dla swoich rodziców, a także dla swoich dzieci. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com