Znalezione obrazy dla zapytania policjantSPOTKANIE Z POLICJANTEM

"BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2019"

    W związku ze zbliżającymi się feriami do szkoły zawitali przedstawiciele policji: asp. szt. Piotr BARYN i asp. Sylwester KANIA. Policjanci spotkali się   z uczniami kl. I –  III, aby porozmawiać o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych. Szczególna uwaga została skupiona  na zasadach bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych, zabaw na świeżym powietrzu. Policjant przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem zbiornikach wodnych, tj. rzekach, jeziorach, stawach oraz ostrzegał przed zjeżdżaniem na sankach z górek znajdujących się blisko ulic. Przypomniał również zasady poruszania się po drogach.

     Na koniec życzył wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych ferii.  

          

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com