18  grudnia 2018 r. w godzinach 16.00 – 18.00 odbyły się w naszej szkole  warsztaty świąteczne z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia zorganizowane przez, Samorząd Uczniowski oraz nauczycieli naszej szkoły Warsztaty poprowadziła  p. Anna Swiątek  która z zawodu jest florystą.

 Mimo popołudniowej pory uczestnicy- społeczność uczniowska, rodzice i harcerze dopisali,  licznie przybywając na warsztaty.  Celem spotkania było rozwinięcie umiejętności artystycznych, manualnych, pobudzenie wyobraźni wizualno-przestrzennej oraz poznanie technik florystycznych ułatwiających stworzenie kompozycji o tematyce bożonarodzeniowej. Dekoracje, które zostały wyprodukowane przez uczniów, nauczycieli i rodziców naszej szkoły przerosły oczekiwania  Dekoracje, ozdoby, stroiki i choinki zostały następnie sprzedane na kiermaszu.

 Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com