6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane w piękne mikołajkowe czapki. Podczas spotkania wszystkich uczniów na sali gimnastycznej została przedstawiona historia związana ze św. Mikołajem. Dzieci powitały niezwykłego gościa  piosenką przygotowaną specjalnie na tę okazję. Każda klasa miała przygotować na to spotkanie określone zadanie które z wielką radością prezentowały przed św. Mikołajem. Po wspólnej zabawie św. Mikołaj obdarował  wszystkich uczniów prezentami.

      Radości było wiele! Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze a wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój. 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com