9 czerwca 2017 roku  na terenie naszej szkoły już po raz kolejny miał miejsce festyn rodzinny, który licznie zgromadził społeczność naszej miejscowości. W ramach festynu dzieci, rodzice oraz przybyli goście mogli obejrzeć pokazy futbolu  amerykańskiego i grupy tanecznej. W programie festynu nie mogło zabraknąć piosenek i wierszy w wykonaniu uczniów klas I–III szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego. 

       Podczas festynu zorganizowano turniej potyczek rodzinnych pod hasłem „Rodzinka na medal”. Dzięki uprzejmości Miejskiej Biblioteki Publicznej wszystkie zgromadzone dzieci mogły bawić się pod kierunkiem wspaniałej animatorki.

       Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiła, iż każdy znalazł coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki na zamku i dmuchana zjeżdżalnia. W ofercie festynu znalazły się również: kiermasz ciast, sprzedaż waty cukrowej, stoisko gastronomiczne, koło fortuny.
Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera. Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania jego twórców, dzieci i rodziców uczestniczących w zabawie.

       Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com