Kolejny rok  szkolny za nami !

      23 czerwca 2017 roku o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej zebrali się nauczyciele, uczniowie i pokaźna grupa rodziców. Po odczytaniu listu Pana Prezydenta Miasta na środek zaproszeni zostali szkolni prymusi. Ci z klas młodszych otrzymali znaczki wzorowych uczniów a ich starsi koledzy świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy wzorowego ucznia oraz nagrody książkowe. Dumni ze swych pociech rodzice dostali z rąk wychowawców klas listy gratulacyjne. Następnie nadszedł  czas na wspólną fotografię!

      Kolejnym punktem uroczystości były podziękowania dla rodziców, które w imieniu dyrekcji i społeczności szkolnej  przekazała, wraz  z książkowymi upominkami,  prowadząca akademię p. Jolanta Kwasek.

      W części artystycznej znalazło się miejsce na montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów klasy I  oraz inscenizację tematyczną pt. Rejs po Europie, którą zaprezentowali członkowie koła artystycznego. Tłem dla przedstawienia była przygotowana wcześniej prezentacja  multimedialna pt. Unia Europejska. Kapitan i bosman, którzy na swój wakacyjny statek przyjmowali marynarzy, wyznaczali im niekiedy bardzo trudne zadania. Marynarze gotowali, ćwiczyli a nawet tańczyli flamenco oraz Kalinkę.

      W związku z faktem, iż w nowym roku szkolnym  wszyscy  spotkamy się znowu w murach naszej szkoły, nie musieliśmy ze łzami w oczach żegnać uczniów klasy VI, więc uroczystość zakończenia roku szkolnego miała charakter spontaniczny i wesoły!

ŻEGNAMY WSZYSTKICH, ŻYCZYMY SPOKOJNYCH I  CIEKAWYCH WAKACJI!

Dyrekcja i nauczycie SP 28 w Dąbrowie Górniczej                  

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com