Wycieczka do Urzędu Miejskiego – praca urzędników.

 

       Dnia 21.04.2017r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej. Celem naszej wizyty było poznanie pracy urzędników, radnych, prezydentów – czyli wszystkich ludzi odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie miasta. Wielu uczniów w Urzędzie Miejskim było pierwszy raz. Panowie i panie, którzy byli naszymi przewodnikami po Urzędzie w sposób bardzo ciekawy pokazywali i prezentowali miejsca pracy urzędników, radnych  oraz prezydentów. Dzieciom wizyta w Urzędzie bardzo się podobała: z ciekawością oglądały monitoring, podziemia, salę sesyjną, pracę wielu wydziałów i prezydentów. Tą drogą pragniemy serdecznie podziękować paniom z Wydziału Oświaty, które pokazały nam pracę tutejszego Urzędu oraz wszystkim, którzy opiekowali się nami w różnych miejscach Urzędu.

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com