Woda jest bezcennym surowcem, bez którego niemożliwe jest życie.

27 marca 2017 roku uczniowie i przedszkolacy naszej szkoły włączyły się w obchody Światowego Dnia Wody. W tym dniu wszyscy mieli na sobie strój symbolizujący wodę. I tym to sposobem duża część uczniów i przedszkolaków ubrana była na niebiesko, niektórzy nawet „w całości”.

Uroczyste obchody rozpoczęły się programem artystycznym w wykonaniu przedszkolaków pt. „Morskie fale”. Następnie wszyscy oglądali filmy wykonane przez uczniów dąbrowskich szkół, które zostały wyróżnione i nagrodzone przez organizatora konkursu: Dąbrowskie Wodociągi pod hasłem „Piję wodę z kranu”.

Kolejnym etapem uroczystości było ogłoszenie wyników i rozdanie nagród z przeprowadzonych wewnątrzszkolnych konkursów plastycznych, zarówno wśród uczniów jak i przedszkolaków. W konkursie szkolnym pod hasłem „Kropla wody” nagrodzeni zastali następujący uczniowie:

Klasy IV – VI  Małgosia Ż., Grzegorz Z., Zuzia K.,

Klasy I – III Amelia K., Marcel Sz., Maksymilian M.,

Wyróżnienia: Iga Ż., Monika S.

Przedszkolacy:

Natasza Z., Julia Z., Jakub S. oraz Kamil Ś.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com