Dnia 28.10.2016 r. o godzinie 10.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania uczniów klasy I.

Pierwszoklasiści przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny i znajomością zasad, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w grupie rówieśniczej. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej.

Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Pasowania na uczniów szkoły „wielkim ołówkiem” dokonała pani Dyrektor Aneta Szewczyk. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów i legitymacji szkolnych. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści przyjęli życzenia i prezenty przygotowane przez kolegów i koleżanki z klasy II i III, a także „rogi obfitości” od rodziców.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech,

a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.