Kwiatek dla Ewy, czyli Dzień Kobiet w naszej szkole!

Już w przeddzień Święta Kobiet, czyli we wtorek - 7 marca 2017 roku członkowie szkolnego koła artystycznego wzięli udział w uroczystości zorganizowanej w Świetlicy Środowiskowej Kuźniczka Nowa, przedstawiając społeczności lokalnej i zaproszonym gościom inscenizację o wyobrażeniach i marzeniach mężczyzn o ideale kobiety.

8 marca  nie mogło zabraknąć w naszej szkole świętowania Dnia Kobiet.  Na salę gimnastyczną zostały zaproszone wszystkie Panie, te duże i te małe. Chłopcy z koła artystycznego na scenie znów starali się, przy wydatnej  pomocy  mistrza Jakuba,  wyczarować  kobietę. Udało się! Na zakończenie inscenizacji kolega - odtwórca roli pracoholika wygłosił przemówienie skierowane do pani dyrektor, pań nauczycielek, pań woźnych i koleżanek, w którym życzył im wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz uśmiechu na każdy dzień. Na zakończenie każda z pań została obdarowana symbolicznym upominkiem.

Po przedstawieniu przyszedł czas na rywalizację przedstawicielek klas o miano Super Dziewczyny. Walka o tytuł była zawzięta, ale w pamięci wszystkich uczniów chyba najdłużej pozostanie występ koleżanki z klasy V – Gabrysi Toborek, która wylansowała super przebój Tylko biedronka jest bez ogonka.

W dniu Święta Kobiet w naszej szkole panowała doskonała atmosfera, zwłaszcza, że po spotkaniu na sali gimnastycznej, uczniowie udali się do klas, gdzie czekały na nich konkursy i zabawy oraz słodki poczęstunek.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com