Znalezione obrazy dla zapytania rowerowy majNasza szkoła wraz z przedszkolakami brała udział w organizowanej przez miasto Gdańsk kampanii "Rowerowy Maj". Organizatorem lokalnym było miasto Dąbrowa Górnicza. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie brali udział w powyższej kampanii. Efektem tego była wygrana uczniów naszej szkoły, czyli największa liczba aktywnych przejazdów spośród ośmiu szkół biorących udział w kampanii w naszym mieście. Za pierwsze miejsce nasza szkoła otrzymała zestaw stojaków pod rowery ufundowany przez firmę ArcelorMittal Poland.

      Spośród wszystkich klas biorących udział w kampanii najlepsza okazała się klasa V (ponad 90%  aktywnych przejazdów). Klasa dostała nagrodę zbiorową w postaci darmowej wizyty w Skate Roomie oraz nagrody indywidualne bony na 50 zł do wykorzystania w Akademii WSB . Drugie miejsce zajęła klasa VII, a trzecie klasa VI. 

      W rywalizacji uczestniczyły także nasze przedszkolaki, które pod czujnym okiem pań wychowawczyń codziennie pokonywały wymagany dystans na rowerkach lub hulajnogach na naszym placu szkolnym. Rywalizowały one w dwóch grupach, 3-4 latki i 5-6 latki. Wszyscy uczestniczy kampanii otrzymali nagrody indywidualne.

"Rowerowy Maj" to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego. Cieszymy się, że mogliśmy brać w niej udział.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com