Wyprawka dla klasy I rok szkolny 2020/2021

Plecak – lekki - dopasowany do dziecka.

Piórnik

2 ołówki w tym 1 trójkątny, pióro, temperówka, gumka do mazania, linijka, 4 pisaki,

klej w sztyfcie, nożyczki bezpiecznie zakończone.

Zeszyty bez marginesu

16 kartkowy w 3 kolorowe linie do edukacji polonistycznej,

16 kartkowy  kolorowy w kratkę do edukacji matematycznej,

32 kartkowy w kratkę do korespondencji.

Materiały plastyczne.

Farby plakatowe i akwarelowe (12 sztuk), pędzle – gruby i cienki, pojemnik na wodę, kredki świecowe, pastele, plastelina, krepina kilka kolorów, papier kolorowy, blok zwykły, techniczny biały, techniczny kolorowy A-4, 2 teczki tekturowe na gumkę 2 paczki chusteczek  higienicznych.

Materiały plastyczne pozostają w klasie, proszę wszystko podpisać.

Strój na wychowanie fizyczne – biała, jasna koszulka i ciemne spodenki.

2 woreczki – jeden na buty z ortalionu, który łatwo wysycha, drugi woreczek na strój do w-f.

Obuwie na zmianę – sznurowane lub na rzepy.

Strój galowy – dziewczynki – biała bluzka, granatowa lub czarna spódniczka.

chłopcy – biała koszula, czarne lub granatowe spodnie.

Dzieci otrzymują podręczniki wypożyczone w szkolnej bibliotece.

Ćwiczenia do podręczników zostaną zakupione przez szkołę.

Zeszyty i książki oraz zeszyty ćwiczeń powinny być obłożone i podpisane na zewnątrz.

Dzieci nie przynoszą do szkoły niebezpiecznych zabawek oraz wartościowych rzeczy.

Katechizmy i wyprawki do techniki  zostaną zakupione we wrześniu.

Ilona  Wolny

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com