„Najpiękniejsza, najoryginalniejsza

Kartka  Walentynkowa

           W miesiącu   marcu  nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsza, najoryginalniejsza Kartka Walentynkowa". Konkurs adresowany był do uczniów Szkół Podstawowych naszego miasta. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej oryginalne i piękne kartki  związane ze świętem zakochanych. Nadesłane prace wzbudziły zachwyt organizatorów i komisji konkursowej. Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy.        


Laureatami konkursu zostali:                                                                                                                                                  

W kategorii klas I – III

I miejsce – Maciej Puszczewicz  ( SP NR 12, kl. II c )

II miejsce – Liwia Juszczyk (ZS NR 4, kl. I )

III miejsce – Maja Kurek ( ZSP NR 1, kl. I )

W kategorii klas IV – VIII

I miejsce – Natalia Błaszkiewicz ( SP NR 8, kl. VI )

II miejsce – Oskar Kulis ( SP NR 12, kl. V d )

III miejsce – Joanna Towarek ( SP NR 20, kl. VII )

Wyróżnienie – Sandra Janiec ( SP NR 12, kl. V ) 

                    – Wiktoria Grochowska (SP NR 13, kl. VII a )                                                                                     

                    – Milena Bachta ( ZSP NR 1, kl. VII )                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                      

Wszystkim nagrodzonym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com