Zapisy uczniów do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022

dotyczy tylko dzieci zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka w Dąbrowie Górniczej uprzejmie informuje, iż trwają zapisy do klasy I na rok szkolny 2021/2022 dzieci z obwodu placówki.

Zapisy trwają do 10 marca 2021r.

Bardzo prosimy o podpisanie zgłoszenia przez oboje rodziców dziecka.

Zgłoszenie do obwodowej szkoły podstawowej do pobrania w załączeniu. załącznik

Wypełnione zgłoszenie należy złożyć do skrzynki znajdującej się przy wejściu głównym do szkoły wewnątrz budynku lub przesłać na maila szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełniony skan zgłoszenia.