Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych

w sprawie kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka w Dąbrowie Górniczej informuje, że od dnia 17.02.2021 roku do dnia 23.02.2021 roku należy złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego lub deklarację o rezygnacji z kontynuowania wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu w kolejnym roku szkolnym 2021/2022.

Druki deklaracji dostępne są na stronie internetowej szkoły:

Link DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO/ DEKLARACJA O REZYGNACJI Z KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

lub w sekretariacie szkoły.  

Wypełnione druki należy złożyć do skrzynki znajdującej się wewnątrz budynku szkoły przy wejściu głównym do szkoły, lub można przesłać skanem na maila szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bardzo proszę o dotrzymanie ww. terminu.