Ochrona danych osobowych

Kontakt w sprawie Ochrony Danych Osobowych - Inspektor Ochrony Danych Łukasz Więckowski,

email: odo@cuw.dg.pl

            W związku sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju istnieje zagrożenie powrotem do pracy zdalnej lub hybrydowej. Nasza szkoła wprowadziła ułatwienie i ujednolicenie pracy zdalnej poprzez wdrożenie platformy Office 365 oraz komunikatora Teams firmy Microsoft. Dostęp do platformy i komunikatora jest całkowicie bezpłatny, należy jedynie zalogować się na platformie za pomocą loginu i hasła. Office 365 oraz Teams są dostępne zarówno na systemy Windows jak i Mac. Działają one w przeglądarce internetowej (najlepiej Google Chrome). Aby przyspieszyć działanie komunikatora Teams należy go zainstalować na komputerze.

Poniżej zamieszczamy przygotowaną instrukcję, która krok po kroku umożliwi  Państwu korzystanie z Office 365 i Teams. Prosimy o  jak najszybsze zalogowanie się  do Office 365 i zainstalowanie Teams. W razie  problemów prosimy o kontakt z p. Rafałem Wilkiem – nauczycielem informatyki.

link: Instrukcja logowania do office 365 i instalacji Microsoft Teams

link: Skrócona instrukcja logowania do office 365 i inslalacji Microsoft Teams


 

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com